KOMPĀNIJA

Nerostep ir risinājums visām jūsu grīdas materiālu drošības vajadzībām. Nerostep Finland Oy izveido un ražo augtsas kvalitātes un izturības PVC režģu paklājus Somijā un lepojas, ka lieto Key Flag (Avainlippu) logo kā Somijas ražošanas zīmi.

Ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, Nerostep Finland Oy ir radījis izcilu reputāciju kā uzticama un profesionāla kompānija, kas ir tirgus līdere plastmas režģu ražošanā un to pārdošanā. Visa darbība notiek uzņēmumam piederošā rūpnīcā Nurmijärvi, Uusimaa, Somija. Tas atļauj nodrošināt produktu kvalitāti visa ražošanas procesa laikā, un reaģēt uz mūsu klientu specifiskajām prasībām katrā ražošanas solī.

Nerostep Finland Oy prdukti ir piemēroti prasīgām mājsaimniecībām un pielietojami profesionāļu vajadzībām. Neatkarīgi no pielietojuma, vislielāka mūsu kompānijas vēlme ir garantēt drošību un kvalitāti mūsu klientiem. Produktu attīstīšanas laikā mēs vienmēr ieklausāmies mūsu klientu vēlmēs un lūgumos. Tādējādi mēs varam saražot režģu paklājus visiem iespējamajiem pielietojumiem.