Privātuma politika

Distances līgums
Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA ''Jurgos Tehnika'', REĢ.NR. 50103258651, JUR.ADRESE Stirnu iela 43-19, Rīga, LV-1084 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 7 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci un piegādi, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam uz e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā privātuma politika.
Sīkdatņu politika
Mēs izmantojam sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai vietne darbotos. Jūs varat atspējot šīs sīkdatnes, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt vietnes darbību. Turklāt ar jūsu piekrišanu mēs varam iestatīt izvēles sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un sniegtu personalizētus piedāvājumus, tostarp reklāmas un piedāvājumus citās vietnēs. Mēs iestatīsim izvēles sīkdatnes tikai un vienīgi, ja jūs tam piekritīsiet. Zemāk jūs varat atrast sīkāku informāciju par sīkdatnēm (gan nepieciešamajām, gan izvēles), kuras mēs izmantojam mūsu vietnē.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko vietne saglabā sava apmeklētāja datora cietajā diskā. Sīkdatnes nosūta uz vietni informāciju, ko var izmantot, lai identificētu apmeklētāja datora iestatījumus un preferences. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu tīmekļa vietņu efektīvāku darbību un iegūtu informāciju par apmeklētāju vēlmēm. Sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem mērķiem, un tām ir dažādi derīguma datumi.

Ir divu veidu sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes uz noteiktu laiku reģistrē informāciju apmeklētāja datora cietajā diskā. Apmeklējot vietni vairākas reizes, lietotāja tīmekļa pārlūkprogramma nolasa pastāvīgo sīkdatņu informāciju no ierīces un nosūta šo informāciju atpakaļ uz vietni vai elementu, kas instalēja sīkdatni. Sesijas sīkdatnes tiek īslaicīgi saglabātas apmeklētāja datorā, kamēr viņš izmanto vietni.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ļauj mums padarīt vietni efektīvāku un nodrošināt apmeklētājam labāku lietotāja pieredzi.
Pateicoties sīkdatnēm, mūsu tīmekļa serveri atpazīst jūsu ierīces un var automātiski pielāgot vietnes saturu atbilstoši jūsu iestatījumiem un vajadzībām. Sīkdatnes mums sniedz arī lietotāju statistiku, kas ļauj izmērīt un novērtēt vietnes veiktspēju. Mēs izmantojam iegūto informāciju, lai uzlabotu vietnes lietojamību un saturu.
Sesijas sīkdatnēm ir jābūt aktivizētām, lai jūs varētu izmantot vietni, un tās tiks dzēstas uzreiz pēc tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanas.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Nepieciešamās
Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt vietni lietojamu, aktivizējot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.

Funkcionālās
Funkcionālās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu iepriekš izdarītās izvēles, piemēram, kādai valodai jūs dodat priekšroku, kurā reģionā jūs atrodaties vai kāds ir jūsu lietotājvārds un parole automātiskai pieslēgšanai.

Statistiskās
Statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzskaitītu mūsu vietnes apmeklējumus un plūsmas avotus, sniegtu mums iespēju izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tie palīdz mums saprast, kuras lapas tiek apmeklētas visvairāk, un redzēt kā lietotāji pārvietojas mūsu vietnēs. Ja atsakāties no šīm sīkdatnēm, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā. Statistikas sīkdatnes sniedz mums informāciju, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi.

Mārketinga
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu jūsu satura izvēles mūsu vietnē, sniegtu jums visatbilstošāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu mērķtiecīgo mārketingu un uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmu kampaņām trešo pušu vietnēs. Šādos gadījumos mēs varam iegūt informāciju mūsu uzticamo partneru vietnēs, kurās jūs sastapāties ar mūsu reklāmas saturu. Ja atsakāties no šiem sīkfailiem, Jums rādītās reklāmas ir vispārīgākas un nerāda tēmas, kas Jūs varētu interesēt.

Mēs izmantojam sīkdatnes no tālāk norādītajām trešajām pusēm - Google Analytics, Hotjar, Facebook u.c.

Sīkdatnes apkopo šādus datus:
 • informāciju par jūsu ierīces vai tīkla adresi (IP adresi)
 • informāciju par jūsu ierīces vai tīkla pakalpojumu sniedzēja nosaukumu un adresi
 • informāciju par tīmekļa vietnes apmeklējuma laiku (laiks, datums, gads)
 • informāciju par iepriekšējo tīmekļa vietnes apmeklējumu
 • informāciju par apmeklēto tīmekļa vietni
 • informāciju par tīmekļa vietnes apmeklējuma ilgumu
 • informāciju par izmantoto tīmekļa pārlūkprogrammu un ierīces operētājsistēmu
 • informāciju par tehniskajiem datiem (piemēram, informācijai par izmantotajiem spraudņiem (Flash, Java u. c.)
 • klientu autorizācijas datus

Kā ierobežot sīkdatnes dažādās pārlūkprogrammās?

Ja vēlaties ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu savās gala ierīcēs vai izdzēst saglabātās sīkdatnes, to var veikt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt vietnes funkcionalitāti.

Instrukcijas dažādām pārlūkprogrammām:
Google Chrome
Microsoft Edge
Mozilla Firefox
Apple Safari
Internet Explorer (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7)

Vairāk par to varat lasīt tīmekļa vietnē http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Sīkdatņu piekrišanas grozīšana vai atsaukšana

Jūs jebkurā laikā varat mainīt, kuras sīkdatnes atļaujat mums izmantot. Vietnes darbībai nepieciešamās sīkdatnes nevar noņemt.

Informācijas izmaiņas

Nerostep.lv jebkurā brīdī var veikt izmaiņas Sīkdatņu politikā bez iepriekšēja brīdinājuma, lai nodrošinātu mūsu atbilstību tiesību aktiem un/vai piekrišanas pārvaldības noteikumiem.
Privātuma politika